Nasza pasieka

Miody Dworskie - płynne złoto podkarpacia

750 rodzin pszczelich. Jedna rodzina pszczelarzy

Tam, gdzie najczystsze w Polsce powietrze, najwięcej ekologicznych upraw rolnych, gdzie wciąż najdziksze lasy, w których żyją rysie i niedźwiedzie, i gdzie na niezmąconym sztucznym światłem niebie nocą można zobaczyć najwięcej gwiazd – tuż przy bramie Bieszczad na Podkarpaciu mieści się wędrowne gospodarstwo pasieczne Miody Dworskie.

Nasza firma to rodzinna tradycja, prowadzona tak, by pasję i wiedzę przekazywaną z pokolenia na pokolenie, łączyć z nowoczesnym i profesjonalnym podejściem do odpowiedzialnego pszczelarstwa.

Nasza pasieka to ponad 750 pszczelich rodzin. Są z nami od zawsze, traktujemy je jak własną rodzinę, a ich dobro, zdrowie i potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. 

Nasze miody to unikaty wyłącznie najlepszej jakości, pozyskiwane sezonowo na bazie wyselekcjonowanych naturalnych nektarów i spadzi – to najzdrowszy dar od natury, którym chcemy się z Wami podzielić. 

Nasz matecznik to urocza Trzebuska Dworzysko na Podkarpaciu, w której w latach 60. ubiegłego wieku pszczelarstwem zajął się nasz dziadek. Następnie rodzinną pasiekę prowadził tata, a od ponad dekady rozwija ją Janek Ożóg, który nie tylko wychował się przy pasiece, ale też zgłębił tajniki zawodu pszczelarza w technikum pszczelarskim i na studiach leśniczych. Od niedawna serce naszej pasieki bije w Żuklinie, miejscowości leżącej na pograniczu Pogórza Dynowskiego, nazywanego "bramą Bieszczad". Oprócz pracowni miodów tworzymy tu edukacyjne gospodarstwo pszczelarskie i miododajne lawendowe pole, otwarte dla wszystkich miłośników miodów i piękna podkarpackiej przyrody.

Jedni mówią – rzuć wszystko i jedź w Bieszczady.

My mówimy – rzuć wszystko i jedz miód z Bieszczad.

Pochodzenie ma znaczenie! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl